Vítá Vás mateřská školka Želvička

Vážení a milí rodiče, milé děti,

vítejte na stránkách soukromých jeslí a školky Želvička v Neratovicích.

Stále hledáte kolektiv pro Vaše dítě?

Naše školka ráda přivítá děti ve věku od 8 měsíců. Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 07:00 do 17:00 hod., celoročně, kromě vánočních, velikonočních a státních svátků.

V případě zájmu zajistíme také krátkodobé individuální, víkendové nebo noční hlídání za přijatelné ceny.

Pořádáme dětské narozeninové oslavy!

Pokud byste měli zájem prohlédnout si prostory naší školky a dozvědět se bližší informace o jejím provozu, rádi Vás uvítáme!

Těšíme se na Vaší návštěvu

Pavla Skružná

Důležité informace!

Ceník školky platný od 1.9.2017 naleznete zde: http://www.mszelvicka.cz/cenik-skolky/
Ceník jeslí platný od 1.9.2017 naleznete zde: http://www.mszelvicka.cz/cenik-jesli/

Uvedená provozní doba na letáku  je oficiální, v případě zájmu upravíme provoz podle potřeb rodičů.

CO CHYSTÁME A CO JE U NÁS NOVÉHO?...

Vážení rodiče,

jak jsem Vás již předem informovala, dojde od 1.9.2017 k malému navýšení školkovného.

Upravený ceník jeslí a školky Želvička pro školní rok 2017/18 naleznete pod příslušným odkazem.

Důvodem změny je snaha o zlepšení prostředí, ve kterém Vaše dítě tráví čas.

V průběhu prázdnin byla zahájena v budově rozsáhlá rekonstrukce zadních prostor, která bude vybavena mnoha novými herními prvky. Předpokládaný termín dokončení je v měsíci říjnu.  Z důvodu nařízení KHS došlo v květnu k rekonstrukci WC a umývárny. Původní toalety dětem úplně nevyhovovaly.

Od září bude výrazně posílen kolektiv pracovnic jeslí a školky Želvička o dvě zdravotní sestry, takže se zkvalitní péče o Vaše děti. Zároveň se upravuje hranice pro přechod dítěte z jeslí do školky tak, jak to určují předpisy - po dovršení 3 let věku dítěte.

V neposlední řadě se vybavení školky rozšíří o didaktické učební pomůcky, které budou do školky zakoupeny a na které přispěl Městský úřad Neratovice.

Výše zmíněná rekonstrukce části budovy byla nezbytná pro podání žádosti na zřízení dětské skupiny, na kterou je pak následně možné pobírat dotace. Mohu Vám slíbit, že v případě získání dotace se bude cena školkovného okamžitě snižovat.

Cena celodenního stravného se zvyšuje o 2,- Kč. V tomto případě je to proto, že svačiny nenecháváme dovážet, ale nově kupujeme a připravujeme je přímo před podáváním ve školce. Je to sice výrazně pracnější a náročnější, máme ale jistotu, že jsou svačiny čerstvé a dětem chutnají. Zároveň se vyhneme problémům, pokud dítě nějaké jídlo odmítá, může dostat něco jiného. Ten postup nám také doporučila při kontrole pracovnice KHS.www.ulesakarvina.cz/ - здесь вы сможете подобрать детское постельное бельё.

Vážení rodiče, věřím, že důvody změny ceníku pochopíte a nadále bude pro Vaše dítě pobyt ve školce příjemný a bude se mu ve školce Želvička nadále líbit.

Pavla Skružná

- Volné chvilky s námi ve školce tráví králíci Pricezna a Ralf... :-)

POŘADÁME NAROZENINOVÉ OSLAVY A PRONAJÍMÁME PROSTORY!