Narozeninové oslavy

Rádi byste uspořádali pro své dítě  narozeninovou oslavu s kamarády, ale doma na to nemáte dostatek místa?
Pomůžeme Vám s oslavou v prostorách Želvičky…..

Dětská oslava narozenin je jistě pro každé dítě mimořádným zážitkem a jen málo co se vyrovná úsměvu na dětské tváři. Ovšem skutečně pobavit děti není vždy jednoduché. Zábavy pro děti se nedá docílit pouhým narozeninovým dortem a občerstvením, ale především zábavným programem, který jistě zaujme každého malého hosta či oslavence. Naším cílem je, aby oslava narozenin zůstala v dětské paměti navždy.

Pravidla pro pořádání narozeninových oslav:

- Oslavy je možné pořádat o víkendech (čas dle Vašeho přání), případně i ve všední dny odpoledne (nejlépe od 17 hod.)

- za pronájem prostor počítáme 400,-Kč/hodina, výzdoba 100,- až 200,- Kč.

- závěrečný úklid 100,- až 200,- Kč.

- rezervaci je nutno domluvit alespoň 2 dny předem.

- podmínkou složení zálohy ve výši 500,-Kč.

-  v případě neuhrazení zálohy nelze oslavu zrealizovat!

- platby v Želvičce lze provádět pouze v hotovosti.

- v případě náhlé nemoci oslavence vybereme po dohodě nový termín.
- všichni účastníci oslavy musí být seznámeni s provozním řádem herny a dodržovat ho.

- doprovod alespoň jedné dospělé osoby je nutný.
- na oslavu si můžete přinést vlastní občerstvení a výzdobu.

- po dobu Vaší oslavy bude přítomen zaměstnanec herny, který se Vám nebude nijak

vměšovat do oslavy, pouze bude dbát na dodržování řádu herny a zajistí závěrečný úklid.

Rádi také připravíme pro děti pestrý program nebo tvoření, budete-li mít zájem.

Malování na obličej:

děti mají velice rády facepainting neboli malování na obličej. Při tomto malování dochází k pomalování celého, nebo části dětského obličeje. Dětská oslava se tak změní v oslavu plnou barev! Nejoblíbenějšími motivy jsou pohádkové postavy, dramatické kresby ale především motivy zvířat. Dětská tvář má tedy pak podobu například tygra, motýla, spidermana, motýla, květiny, atd. Používáme vždy dermatologicky nezávadné a vodou omyvatelné barvy. Cena: 80,- Kč/dítě

Modelování balónků:

v průběhu dětské oslavy narozenin se přímo před zraky dětí modelují z balónků zvířátka, květiny i různé postavy. Jelikož je modelování pojato formou zábavné dětské show, tak celá podívaná všechny přítomné zaujme i pobaví současně. Vymodelované balónky děti obdrží jako dárek a odnesou si je tak s sebou domů. Cena: 400,-Kč/1 hodina

Hravý narozeninový program:

je možné vést v následujících stylech – indiánský, klaunovský, pirátský, princeznovský, monster high, pro malé sportovce a spoustu dalších motivů. Stylu je samozřejmě uzpůsoben převlek animátora         a tématika her a soutěží.

K Vámi vybranému programu můžeme zajistit i tématickou originální výzdobu a její obsah Vám přizpůsobíme na míru. Jako příklad uvádíme helloween party a narozeniny harley….

Cena programu: 2000,- Kč (animátor, výzdoba slavnostního stolu a místnosti, program, dárečky).

Čokoládová fontána

Dostaňte se do nebe! Do čokoládového nebe! Budete si připadat jako v továrně na čokoládu v čokoládovém království. Ocitnete se v čokoládovém městě, z fontány stéká čokoláda, stačí si jen nabrat. Tak ochutnejte i vy kousek této sladké pohádky….

Fontána na čokoládu je kousek čokoládového města u vás doma.

Pokud jste ji už viděli na party či rautu, určitě vás zaujala a možná jste ochutnali její „náplň“. Ve fontáně může proudit mléčná, hořká či bílá čokoláda. Maximální doba provozu za 24 hodin – 4 hodiny.

Cena pronájmu: 350,-Kč včetně 3kg ovoce a potřebné čokolády

Balónková dekorace -  výzdoba z nafukovacích balónků

Vyzdobíme prostor balónkovou dekorací tak, aby nadchla oslavence.Balónkové dekorace jsou hlavně balónkové girlandy, které vyplňují zdobený prostor a naplňují ho barvami a odlesky balónků. Vytváří tak slavnostní atmosféru laděnou do barvy použitých balónků. albrechtovastredni.cz - некоторые модели детского постельного белья.

Cena dle náročnosti provedení:  100,-Kč až 1000,-Kč