Dětský bazárek

Dne 12.3.2016 se v prostorách školky uskutečnil první "zkušební" bazárek. Nepředpokládala jsem tak velký zájem. Maminky, které se přišly podívat a i nakoupit bylo opravdu hodně... :-)

Velké díky patří kamarádkám Gábě Novotné, Gábě Štukbauerové, Klárce Jenderkové a Zdence Šolínové, které mi pomáhaly s přípravami.

Další bazárek je na programu dne 14.10.2017!

Pavla Skružná

 

- bude vložen aktuální leták...

 

INFORMACE PRO PRODEJCE:
Přijímáme veškeré dětské, dámské a pánské oblečení, dále hračky (více kusé prosíme slepte nebo pevně svažte, případně dejte do průhledné tašky či sáčku), boty (pár svažte), knížky a další potřeby...

Nepřijímáme věci špinavé, roztrhané či jinak poškozené, pletené neznačkové oděvy.

Na jednotlivé kusy určené k prodeji se připevní umělohmotná nit s visačkou. Prodejce bude mít svůj kód na přední straně visačky, z druhé strany visačky bude prodejcem uvedeno: název prodávané věci, velikost, cena.

Umělohmotné nitě a visačky budou připravené k vyzvednutí od 2.10.2017 mezi 8 - 9.30hod., 11 - 12.30hod., 15 - 17hod., popř. po domluvě je možné osobně dovézt po Neratovicích a přilehlém okolí... :-)

Označené věci do bazárku přijímáme od 9. - 13.10.2017 v časech 8 - 10hod. a 15.30 - 17hod.

Žádný manipulační poplatek za seznam (list) přijatých věcí si neúčtujeme!

Účtujeme si + 10% z celkové ceny prodaného zboží. Nevyzvednuté věci věnujeme na charitativní účely.

K předaným věcem přiložte SOUHRNNÝ SEZNAM. Tento formulář je k vytisknutí zde! Případně připraven k vyzvednutí ve školce Želvička (Kpt. Jaroše 232, Neratovice).